syryls napisał(a):

|
Wczoraj znów graliśmy w 10 kiedy wszedł Sikorski, od 70 minuty do 90 ani razu go nie widziałem! Fatalny transfer, ja też tak chce pracować...
|
Wiadomo bylo, ze sciagnecie goscia, ktory nie miescil sie na lawke Polonii jest kpina, Wojciechowski wzial go w pakiecie z Jezem,ale facet jest przeslaby i szybko w Polonii to wyszlo,jego sciagniecie to kolejny blamaz Bednarza po Beto, Christowie i innych przebierancach.Mozna sie pomylic, ale nie az tak, takich pilkarzy nie chcieliby nawet w Gliwicach.
Jeszcze jedno do reszty czym was wczoraj zaskoczyl pozytywnie Frederiksen? zauwazyliscie ze cztery razy pilka mu uciekla na aut, kiedy biegl przy lini bocznej, to sa juz szkolne bledy.Pisalem, ze bedzie pewnie jeszcze slabszy niz Bunoza i co lepszy jest?Burliga natomiast nadaje sie do Garbarnii.