Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4016
Stary 23.09.2012, 11:43
koniak napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci szczerze, że w taki sposób jak tam zostało to opisane można by również przedstawić szkółkę TS Wisła. Próbowałem znaleźć jakieś zdjęcia tych boisk czy ośrodka, ale nic tam nie ma. To, że mają wychowanków w składzie to jedno, a to że są w stanie ściągnąć młodego zawodnika nawet ze Sparty to drugie i to raczej ci kupieni stanowią o sile składu. Jak sobie przypomnisz jakich zawodników ściągaliśmy po 98 roku to zrozumiesz o co mi chodziło.
Co do jakości naszej szkółki, to przecież wystarczy zadać jedno pytanie: "Ile reprezentantów Polski wychowaliśmy?"

Oto nasi najlepsi wychowankowie (pod względem występów w kadrze) ostatnich 15 lat:
Łukasz Surma - 5 spotkań.
Grzegorz Pater - 1 spotkanie.

Więcej mi nikt nie przychodzi do głowy...

Dla kontrastu wychowankowie Hutnika:
Marcin Wasilewski - 54 spotkania
Marek Koźmiński - 45 spotkań

Wychowanek sąsiadki:
Tomasz Rząsa - 36 spotkań

I niech nikt tego szczęściem nie tłumaczy, bo jeśli chodzi o ilość średniaków w polskiej lidze których wychowaliśmy to też jest bieda niesamowita...
Ddf
Odpowiedz cytując