syryls napisał(a):

|
Nie wiem czy miałeś na myśli że Jovanovic wskoczy zamiast Burligi do 11, natomiast Łukasz siądzie na ławce, ale na pewno Polak z Piastem nie wystąpi ze względu na RED Kartkę.
|
Z tego co się orientuje to były dwie żółte, a pauzuje się przecież po 4. Łukasz ma 3.