Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.09.2012, 11:36
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy miałeś na myśli że Jovanovic wskoczy zamiast Burligi do 11, natomiast Łukasz siądzie na ławce, ale na pewno Polak z Piastem nie wystąpi ze względu na RED Kartkę.
Z tego co się orientuje to były dwie żółte, a pauzuje się przecież po 4. Łukasz ma 3.
Odpowiedz cytując