WISŁAZWE napisał(a):

|
Do Gliwic pojedzie już Arek Głowacki, jak tym razem będzie wyglądało zestawienie linii obrony w meczu z beniaminkiem? Do zdrowia powrócił już także Jovanović, czy z jego usług skorzysta Probierz, sadzając na ławce Łukasza Burligę?
|
Nie wiem czy miałeś na myśli że Jovanovic wskoczy zamiast Burligi do 11, natomiast Łukasz siądzie na ławce, ale na pewno Polak z Piastem nie wystąpi ze względu na RED Kartkę.