wanciak86 napisał(a):

Trochę mnie śmieszą Wasze wpisy.. Wgl nie potraficie być obiektywni..
Dla tych co tak bardzo ciągle twierdzą, że Lechia nie istniała wczoraj..

Strzały, strzały celne, wolne, rożne.. wszędzie Lechia przeważała wczoraj. Poza tą najważniejszą statystyką ;/ ale i tam nie do końca pewne jest, czy tak powinno być.
|
Nie rozumiem co Cie tak smieszy?
Te Wasze strzały celne to na wyrost, bo Machaj bardziej podawał do Pareiki niż strzelał. W pierwszej połowie to nawet nie truchtała Lechia tylko stała. W drugiej połowie jak Wisła troche siadła dopiero pozwoliła Lechii troche pokopac na jej połowie. Wisełka zagrała słabo, a Lechia? Dno i nie ma co tutaj owijać w bawełne. Jedeny plus to Kacprzycki.