Trochę mnie śmieszą Wasze wpisy.. Wgl nie potraficie być obiektywni..
Dla tych co tak bardzo ciągle twierdzą, że Lechia nie istniała wczoraj..
Strzały, strzały celne, wolne, rożne.. wszędzie Lechia przeważała wczoraj. Poza tą najważniejszą statystyką ;/ ale i tam nie do końca pewne jest, czy tak powinno być.