Cytat:
Przypuszczam, że w Polsce z 50 tysięcy ludzi potrafi strzelić z 40 metrów w światło bramki. To żadna sztuka. Ten strzał w Genkova nie leciał w bramkę.
Ile bramek z dystansu strzelił Wilk? Jeszcze pół biedy, gdy nie ma jak rozegrać, ale idziemy z akcją, a Czarek oddaje za darmo piłkę rywalowi...
|
Wilk potrafi mocno trafić w piłkę tylko żeby taka próba miała jakie kol wiek szansę powodzenia piłka musi lecieć parabolą, nie może tak być że piłka kopnięta z 40 metrów leci na jednakowej wysokości bo bramkarz może ją potem skleić na klatę. Najpierw piłka musi wzbić się bardzo wysoko a dopiero opadać gdzieś w dalszej fazie.
Jak Wilkowi tak na treningu nie wychodzi to niech nie próbuje

.
No cóż zdarza się

, widziałem napastników, którzy lobowali bramkę będąc metr od niej. Błaszczykowski też nie trafił sam na sam z bramką.