Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 23.09.2012, 09:32
Cytat:
Przypuszczam, że w Polsce z 50 tysięcy ludzi potrafi strzelić z 40 metrów w światło bramki. To żadna sztuka. Ten strzał w Genkova nie leciał w bramkę.
Ile bramek z dystansu strzelił Wilk? Jeszcze pół biedy, gdy nie ma jak rozegrać, ale idziemy z akcją, a Czarek oddaje za darmo piłkę rywalowi...
Wilk potrafi mocno trafić w piłkę tylko żeby taka próba miała jakie kol wiek szansę powodzenia piłka musi lecieć parabolą, nie może tak być że piłka kopnięta z 40 metrów leci na jednakowej wysokości bo bramkarz może ją potem skleić na klatę. Najpierw piłka musi wzbić się bardzo wysoko a dopiero opadać gdzieś w dalszej fazie.
Jak Wilkowi tak na treningu nie wychodzi to niech nie próbuje .

Cytat:
Boguski (w tle: "dziękujemy, dziękujemy!")
http://www.youtube.com/watch?v=nVxF3...eature=related
No cóż zdarza się , widziałem napastników, którzy lobowali bramkę będąc metr od niej. Błaszczykowski też nie trafił sam na sam z bramką.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.09.2012 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując