Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 23.09.2012, 09:21
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Brak strzałów z dystansu to jeden z dużych braków Wisły. Jedyny który jakoś to potrafi robić w biegu to Wilk. Wczoraj ładnie uderzył w światło bramki z ponad 40 m . Jeden strzał obronił .. Genkov.
W poprzednim meczu też kilka strzałów minimalnie niecelnych. Oczywiście że każdy wolałby strzały w okienko i bramki.
Przypuszczam, że w Polsce z 50 tysięcy ludzi potrafi strzelić z 40 metrów w światło bramki. To żadna sztuka. Ten strzał w Genkova nie leciał w bramkę.
Ile bramek z dystansu strzelił Wilk? Jeszcze pół biedy, gdy nie ma jak rozegrać, ale idziemy z akcją, a Czarek oddaje za darmo piłkę rywalowi...

Tak na marginesie to większość strzałów Wilka nie leci w światło bramki.
Odpowiedz cytując