|
Jaka dobra defensywa w koncowce moglismy z niczego stracic ze dwa gole, kiedy Lechia wieksza iloscia pilkarzy podeszla pod nasze pole karne, pierwsza polowa jak to wygladalo Traore kontra 5 naszych, zreszta druga polowa to rozpaczliwe bronienie sie calym zespolem,ostatnie 20 minut stoja i patrza jak pilka krazy w okol nich,wlaczajac sie do udzialu w grze dopiero od 30 metra naszej bramki, gramy jak zespol broniacy sie przed spadkiem.Co ten Boguski tu jeszcze robi, z taka technika powinien grac w I lidze, Sikorski, ktory go zmienia jest jeszcze gorszy.Dla mnie Probierz w niczym sie nie wybronil w tym meczu, zespol jest w takim kryzysie ze szok.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.09.2012 o godz. 08:58.
|