Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 23.09.2012, 06:38
Moim zdaniem Wisła zagrała słabiej niż z Pogonią, ale ponieważ Lechia była słabsza niz Pogoń i sędzia jej nie pomógł wygraliśmy.
Na duży plus dla Probierza wystawienie Jaeliensa w pomocy -- bardzo odważna i trafna decyzja.
Bradzo ważna rzecz: naszym piłkarzom się chciało bardziej niż Lechii.
Z Piastem zobaczymy, czy Probierz znalazł wreszcie sposób na granie.
Odpowiedz cytując