Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22299
Stary 23.09.2012, 04:12
A mnie cieszy postawa Polonii. Właśnie na naszych oczach , z meczu na mecz obalany jest mit okresu przygotowawczego.
W polskich warunkach ten skrót powinien być z góry zabroniony. Pomijając fakt że u nas jest najbardziej przejebana zima a przerwa dłuższa niż ligowy sezon to nie potrafić przygotować zespołu na 15 kolejek musi graniczyć z obłędem.
Odpowiedz cytując