|
A mnie cieszy postawa Polonii. Właśnie na naszych oczach , z meczu na mecz obalany jest mit okresu przygotowawczego.
W polskich warunkach ten skrót powinien być z góry zabroniony. Pomijając fakt że u nas jest najbardziej przejebana zima a przerwa dłuższa niż ligowy sezon to nie potrafić przygotować zespołu na 15 kolejek musi graniczyć z obłędem.
|