Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 23.09.2012, 01:52
Mnie martwi i to bardzo gra zespołu w tym sezonie. W żadnym z tych meczów nie potrafiliśmy zdominować rywala. A graliśmy z ligowymi przeciętniakami. Jaliens zagrał dobrze, ale przecież gość zarabia z 350 tyś. euro. Przy takiej kasie to się tego wymaga ciągle a nie od święta. Patrząc realnie, w tym sezonie ciężko będzie ugrać coś więcej niż 7-8 miejsce. Nie z taką grą w ataku ...
Odpowiedz cytując