KOMINEK napisał(a):

|
Dziś przed wszystkim chciało im się (może z małymi wyjątkami). Ciekawe bo jeśli wierzyć że raczej piłkarzom nie po drodze z Probierzem to dziś zagrali wybitnie na jego zostanie w Wiśle. Mnie ucieszył powrót Wilka do lepszej gry. faktycznie liczyłem na więcej ze strony Ilieva, ale dla mnie man of the match jest Sergiej
|
Widzieliście jak ten zespół cieszył się, po bramce Genkova? Prawda jest taka, że co prasa pisze, to czesto trzeba brac przez palce.
Nie wiem czy ktoś tu już wcześniej to zauważył. Probierz dziś dał szansę:
- Czekajowi - rocznik 92
- Szewczyk - rocznik 92
- Uryga - rocznik 94
Jeszcze rok temu o takiej sytuacji nie było mowy w Wiśle, a w tym sezonie przodujemy w lidze.