Widać niewielki postęp w grze Frederiksena, ale była cała masa sytuacji, w której zupełnie nie rozumiał się z partnerami. Odniosłem dzisiaj wrażenie, że obrona prezentowała się nieco pewniej jako całość niż w ostatnich meczach. Z pary Bunoza - Czekaj na pewno na dłużej w składzie powinien zostać Bunoza. Jovanović za Burligę jak najszybciej, bo to co Bury dzisiaj ( i w sumie nie tylko dzisiaj) woła o pomstę do nieba. Gra nadal bardzo chaotyczna i bez pomysłu, ale przynajmniej 3 pkt. do przodu.
