Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 22.09.2012, 21:23
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Warto rozróżnić długie podania od tzw. "dzidy do przodu".

PS Warto dodać, że Moskala chwaliła tylko wąska grupa kibiców.
Cala Europa odchodzi od długich piłek. Nawet kluby z ligi Wysp Owczych już przestają tak grać.

Legia w zeszłym sezonie była w pewnym momencie nie do zatrzymania w lidze i robiła wyniki w LE do momentu jak płynnie grali piłką. Jak zaczęli improwizować do przerżnęli MP.

Orest w pucharach ze Śląskiem jak trafiał na drużynę o innej kulturze gry (czyt. grali więcej klepą), to nie robił z nimi nawet sztycha.

Jeżeli Probierz zamierza osiągać wyniki "posłusznymi" piłkarzami, którzy będą biegali jak obłąkani od bramki do bramki to i tak powyżej miernoty nie wyjdziemy.
Odpowiedz cytując