Towarzysz Generał napisał(a):

Warto rozróżnić długie podania od tzw. "dzidy do przodu".
PS Warto dodać, że Moskala chwaliła tylko wąska grupa kibiców.
|
Cala Europa odchodzi od długich piłek. Nawet kluby z ligi Wysp Owczych już przestają tak grać.
Legia w zeszłym sezonie była w pewnym momencie nie do zatrzymania w lidze i robiła wyniki w LE do momentu jak płynnie grali piłką. Jak zaczęli improwizować do przerżnęli MP.
Orest w pucharach ze Śląskiem jak trafiał na drużynę o innej kulturze gry (czyt. grali więcej klepą), to nie robił z nimi nawet sztycha.
Jeżeli Probierz zamierza osiągać wyniki "posłusznymi" piłkarzami, którzy będą biegali jak obłąkani od bramki do bramki to i tak powyżej miernoty nie wyjdziemy.