|
Jeszcze jakieś 25 pkt i mamy utrzymanie. Jest nieźle.
Zawsze wiedziałem, ze Garguła jest największym złem tej drużyny, nadal gramy pytę, a bez niego punkty są.
Boguski skończył chyba bez kontuzji, Garguła nie grał, Jaliens jak nie on i do tego nie przegralismy - same pozytywy, idzie ku lepszemu.
Szkoda mi Probierza bo widać ze się stara, zyje meczem bardziej niz niektóre nasze primadonny i cały czas wisi nad nim miecz Bogusława.
Ps. Burliga do psychologa, natychmiast.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|