Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6316
Stary 22.09.2012, 20:05
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
w końcu po kilku godzinach szukania i kombinowania odpalłem FM12 i szkocką 3lige tylko kolejny mankament gdzie trzeba poprawnie wgrać grafike .Pytam bo wgrałem zgodnie z tradycją do folderu FMa 12 w moich dokumentach ale po odpaleniu gry nie ma ani herbów ani logosów ani kitsów.Przy okazji gdzie sie ustawia zadania dla asystenta tak by odpowiadał za sparingi?
W górnym panelu klikasz w nazwę zespołu=> polityka zespołu
Odpowiedz cytując