Temat
:
[ 5 kolejka] WISŁA Kraków - LECHIA Gdańsk, sobota 22 września 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
71
22.09.2012, 17:51
Dobra nastepnym razem kontrowersyjnego ustawienia na pewno nie bede komentował. Jaliens rozgrywa chyba najlepszy mecz po tym jak przyszedł do Wisły.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael