Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6315
Stary 22.09.2012, 17:33
w końcu po kilku godzinach szukania i kombinowania odpalłem FM12 i szkocką 3lige tylko kolejny mankament gdzie trzeba poprawnie wgrać grafike .Pytam bo wgrałem zgodnie z tradycją do folderu FMa 12 w moich dokumentach ale po odpaleniu gry nie ma ani herbów ani logosów ani kitsów.Przy okazji gdzie sie ustawia zadania dla asystenta tak by odpowiadał za sparingi?
Odpowiedz cytując