w końcu po kilku godzinach szukania i kombinowania odpalłem FM12 i szkocką 3lige tylko kolejny mankament gdzie trzeba poprawnie wgrać grafike .Pytam bo wgrałem zgodnie z tradycją do folderu FMa 12 w moich dokumentach ale po odpaleniu gry nie ma ani herbów ani logosów ani kitsów.Przy okazji gdzie sie ustawia zadania dla asystenta tak by odpowiadał za sparingi

?