Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 22.09.2012, 16:18
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Pisaliśmy o tym już rok czy dwa lata temu, tylko, że wtedy ta lista była jeszcze dłuższa, bo obok Meleksa, Ilieva i Garguły byli na niej Biton, Mały i Kirm. To Wisły od dłuższego czasu, bo gdy wymienieni zawodnicy są na boisku, Czarek i obrońcy są zdanie w defensywie głównie na siebie... Nie jest to, jednak kwestia złej woli, po prostu Garguła, Melikson i Iliev nigdy inaczej nie grali. Najprawdopodobniej zresztą gdyby Izraelczyk i Serb grali równie dobrze w ofensywie, jak i defensywie, to by tu nie trafili.

Oczywiście, dla jednego takiego zawodnika w składzie jest miejsce, powinien być nim Melikson, problem zaczyna się, gdy jest jeszcze takich 3 jednocześnie z nim na boisku...
Problem w tym, że oni w tej ofensywie grają gówno. Przecież Iliev ma gorsze staty od Łobodzińskiego. Kirm się przewracal na piłce, a bił asystami i golami na głowę Meliksona.
Nie, żebym płakał za Kirmem, po prostu daje to do myślenia jak mało dają drużynie Iliev i Melikson.
..
Odpowiedz cytując