Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 22.09.2012, 15:46
Jeżeli ma to przynieść skutek to należałoby całą trójkę przenieść na ławkę w Młodej Ekstraklasie żeby nie zabierali młodym chłopakom miejsca na boisku. Jeżeli poleci tylko Łukasz G. albo on i Iliev to Melikson dostanie jasny sygnał - mogę robić co chcę, a i tak będę grał.

@Kurz - tu nie chodzi o to, że oni grają słabo w defensywie, tylko o to, że oni w niej w ogóle nie uczestniczą. Taki Kirm, a w szczególności Małecki na ogół przynajmniej się wracali.
Ostatnio edytowane przez Towarzysz Generał : 22.09.2012 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując