ziz99 napisał(a):

Z tego artykułu wynika, że problemem nie jest jeden Probierz. Problemy są 3 - Iliev, Garguła i Melikson. Wszyscy trzej to 'tytani pracy' co widać na meczach + wychodzi to co wielu podejrzewało - Maor to rozwydrzona gwiazdunia, która myśli, że wszystko mu wolno...i niestety chyba ma rację bo nie ma za niego alternatywy, ale jeżeli Probierz nie jest w stanie rozwiązać 2 z tych 3 problemów (Orbit i co by nie mówić bezproduktywny przez swoje zakiwywanie się na śmierć Iliev) tzn. posadzić ich na ławie aż się nauczą (w przypadku Orbita aż skończy mu się kontrakt, bo nie nauczy się nigdy) to może faktycznie Probierz się nie nadaje...