Jedno wiem panowie, że dzisiaj niezależnie od wyniku trzeba zaprotestować swoje niezadowolenie głośno i wyraźnie z trybun. Tak być nie może dalej, to nie czas na eksperymenty to czas na zapie*dalanie i zdobywanie punktów. Bo z całym szacunkiem do przyjaciół, ale kiedy jak nie dziś
