|
Bóg Trybun (objawion)
Blablabla. Nie lapiesz kontekstu to nie odpowiadaj. Kolega Arapho wyskakuje nam tu z jakas Jugoslawia, Zwiazkiem Radzieckim czy... Imperium Rzymskim (!). I potem dumnie pisze ze trzeba brac przyklad z historii.
No to ja odpowiadam ze jak trzeba brac przyklad z historii to "europa narodow" tez odpada.
Nie jest to moj argument za federacja; jest to pokazanie Arapho ograniczenia wynikajace z jego toku myslenia. Skora Federacja Europejska jest zla bo kiedys rozpadlo sie Imperium Rzymskie, to Europa narodow tez jest zla, bo kiedys panu z wasikiem zachcialo sie przestrzeni zyciowej dla swojego narodu...
Przeciesz takie argumene to sa opary absurdu...
Do reszty sie nie ustosunkuje bo nawet nie ma sensu... Powiedz mi tylko gdzie napisalem ze Stany Zjednoczone Europy (Federacja Europejska?) mialyby funkcjonowac na takiej same zasadzie jak USA.
-----------------------------------------
Nie odpisze bo i tak nie zrozumiesz.
|