Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19309
Stary 22.09.2012, 13:44
Czyli uważasz, że podwyżka pensji minimalnej to roszczeniowość ludzi pracujących? Czy to państwo płaci płace minimalną czy pracodawca? Czy jeśli tyrając 8h dziennie nie stać Cię na to by samodzielnie żyć, to to nie jest niewolncitwo?
Ja uważam, że w Polsce socjal w ogóle nie istnieje, te smieszne becikowe, dodatki prorodzinne, 6 miesieczne zasilki dla bezrobotnych po przepracowanym odpowiednim okresie, to raczej śmiech na sali, niż jakikolwiek socjal Na zachodzie ludzie na zasiłkach mają wyższy standard życia, niz pracujący Polacy..Kierujesz się stereotypem Polaka, któremu się nie chce i marzy by państwo wszystko mu zapewniło..A to g..o prawda Nie bardzo znasz problemy ludzi biedniejszych, nie wiem czy w Wołominie mialeś z nimi w ogóle kontakt, stąd może Twoje opinie..
W większości przypadków, w rodzinach biedniejszych, rodzice dorabiają na fuchach, pracując po 16 h, by utrzymac rodzine.. A to, że wyciągają ręke po te 77 zlotych uważsz za "komfort" ?
[][][][]> T S W <[][][][]