Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2712
Stary 22.09.2012, 13:31
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko, że sposób gry u Probierza jest bardzo zbliżony do sposobu gry za Maaskanta, generalnie panuje chaos na boisku. Może u holendra lepiej wyglądało rozegranie od obrońców ale dalej już na pałę. U Moskala te posiadanie piłki było fajne i moim zdaniem powinien dostac więcej czasu, a i wyniki by się polepszyły. Niestety teraz już się nie dowiemy jak by to było dalej ...
Zgadza się, jednak z tą różnicą, że:
- Maaskant dostał całkiem rozwalony skład po Karabachu i wyprzedaży i jednak zdołał to jakoś poukładać i wyglądało to lepiej lub gorzej, ale punkty zdobywali
- owszem, chaos może był, ale zawodnicy zaapierdaalali aż miło było popatrzeć i pomimo, że mecze były słabe, to samym zaangażowaniem ugraliśmy wiele zwycięstwo w końcówkach (Craxa, Zagłębie, Polonia)
Odpowiedz cytując