Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 22.09.2012, 12:15
Ale Probierz też należy do ludzi "Albo będzie po mojemu albo i w ogóle" Więc ustawia taktykę taką jak on chce i oczekuje od piłkarzy że będą ją wykonywać. Poza tym w Jagielloni czy ŁKS-ie też nie próbował grać szybkiej krótkiej piłki, więc i w Wiśle robi to samo co tam

Żeby nie było, nie pochwalam jego trenerki, bo wolałbym tu widzieć ciągle Kazia. Ale to że ma szrot to też jest dość ważna kwestia.

@FraMat: Kogo Ty porównujesz. Podejrzewam że Probierz ma plan B, ale nic konkretniejszego niż wymiana kilku zawodników, ew. zmiana ustawienia w przodzie.

Odpowiedz cytując