|
Wczoraj gra Legii mnie jakoś nie przekonała. Szczególnie przy 1-1 w drugiej połowie nie potrafili przycisnąć Polonii, która dość mądrze i skutecznie się broniła. Kontry też niezłe wyprowadzali.
Co nie zmienia faktu, że Legia to główny kandydat do MP.
|