Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22297
Stary 22.09.2012, 12:01
Wczoraj gra Legii mnie jakoś nie przekonała. Szczególnie przy 1-1 w drugiej połowie nie potrafili przycisnąć Polonii, która dość mądrze i skutecznie się broniła. Kontry też niezłe wyprowadzali.
Co nie zmienia faktu, że Legia to główny kandydat do MP.
Odpowiedz cytując