Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19305
Stary 22.09.2012, 10:00
Mi nie chodzi o relgulowanie rynku pracy, tylko o godne życie..
Nie slyszalem o ofercie pracy w Niemczech za stawkę niższą niż 7-8 euro brutto, nawet na najnizszych stanowiskach.
Jesli poziom zarobków m sie podniesc poprzez zniesienie płacy minimalnej to jestem za, tylko nie bardzo wierzę jak w tym dzikim kraju, o takim bezrobociu (razem z umowami smieciowymi i emigrantami bedzie pewnie kolo 30%) mialo by sie to odbyc..Podejrzewam, że pazerne szefostwo jeszcze obnizyloby stawki, straszac pracownikow Rumunami, Bulgarami innymi bezrobotnymi..Czasem widzę ogloszenia o prace za 4zł na h (!!!), wlasnie na umowach smieciowych, ktore to wlasnie omijają place minimalną..
[][][][]> T S W <[][][][]