Maciuś napisał(a):

|
W meczu Nowej Legii z Groklynem mamy remis, za szybko co niektórzy już rozdali medale.
|
Nowa Legia? Bardziej Nowa, to jest ale Wisła, w końcu to u was była większa rewolucja

wiem, ze próbujesz zabłysnąć, ale trochę bezsensu.
I tak Legia gra zdecydowanie lepiej niż Nowa Wisła

a porównanie mamy, Legia i Wisła grały z Podbeskidziem i Groclinem. Kto lepiej wypadł, każdy widzi.