Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22294
Stary 21.09.2012, 21:49
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
W meczu Nowej Legii z Groklynem mamy remis, za szybko co niektórzy już rozdali medale.
Nowa Legia? Bardziej Nowa, to jest ale Wisła, w końcu to u was była większa rewolucja wiem, ze próbujesz zabłysnąć, ale trochę bezsensu.

I tak Legia gra zdecydowanie lepiej niż Nowa Wisła a porównanie mamy, Legia i Wisła grały z Podbeskidziem i Groclinem. Kto lepiej wypadł, każdy widzi.
Odpowiedz cytując