Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 21.09.2012, 21:29
Nie wiem jak na konsolach to wygląda (choć podejrzewam że identycznie jak na PC) ale system podań manualnych poprzez naciskanie LT i pojawianie się strzałki z kierunkiem jest dla mnie niedorzeczny.
Odpowiedz cytując