Temat
:
Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli.
Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków
Offline
#
938
21.09.2012, 21:29
Nie wiem jak na konsolach to wygląda (choć podejrzewam że identycznie jak na PC) ale system podań manualnych poprzez naciskanie LT i pojawianie się strzałki z kierunkiem jest dla mnie niedorzeczny.
Amptiq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Amptiq
Znajdź inne posty napisane przez Amptiq