wiślacki napisał(a):

|
właśnie widziałem w wiadomościach reportarz o tym chłopcu i powiem wam ze prawie się qrwa popłakałem
|
A ja wchodząc na siłkę włączam TV i słyszę mniej więcej takie słowa.
Mama - A może byś nie jechał na ten mecz. Możesz wygodnie w łóżku oglądać
Dawid - Mama a co ja mam na czole piknik napisane?!
I cóż łezki popłynęły mi po policzkach. Postawa tego KIBICA daje do myślenia.