Wyświetl pojedynczy post
caneri
Junior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 21.09.2012, 20:17
wiślacki napisał(a):Wyświetl post
właśnie widziałem w wiadomościach reportarz o tym chłopcu i powiem wam ze prawie się qrwa popłakałem
A ja wchodząc na siłkę włączam TV i słyszę mniej więcej takie słowa.
Mama - A może byś nie jechał na ten mecz. Możesz wygodnie w łóżku oglądać
Dawid - Mama a co ja mam na czole piknik napisane?!


I cóż łezki popłynęły mi po policzkach. Postawa tego KIBICA daje do myślenia.
Odpowiedz cytując