szprotson napisał(a):

|
on tu nie przyszedł robic druzyny tylko posprzątać po "pomyśle holenderskim".
|
A co takiego było do sprzątania "po pomyśle holenderskim"? Zdobyte MP i świetny wynik w LE? Kontrakty wielu zawodnikom poprzedniej Wisły wygasły latem same... Gdy Valckx był jeszcze szefem pionu sportowego, drużyna nadal była w grze o MP i PP.