Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4014
Stary 21.09.2012, 18:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Hmm
Jeśli J.B jest idiotą to ja chce też być takim idiotą jak On, covce- prezesuje w Wiśle, Ektraklasie i zbiera dobrą bułe. To że prezesem PZPN wybrano debila to nie znaczy ze wszedzei wybieraja idiotów, on jest akurat wyjątkiem, bo za nim stoją inteligentni ludzie, no ale nie ten temat.

Jacek Bednarz jest niczyn M.Najman czy nejman jak mu tam. Tzn, perdoli mu że sie z niego wszyscy śmieją, ale to on kosi bułę i się smieje z innych. Dlaczego niektorzy nie potrafia zrozumiec ze on tu nie przyszedł robic druzyny tylko posprzątać po "pomyśle holenderskim".
Ja liczyłem na Probierza, ze zrobi cos z niczego, no ale sie przeliczyłem i jutro macham chusteczką.
.......e to , też sobie pomacham.
Odpowiedz cytując