Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60315
Stary 21.09.2012, 18:01
Wiśle potrzebna jest kasa na transfery i profesjonalizm, czyli odwrotność tego co mamy teraz.

Swoją drogą to ciekaw jestem ile jeszcze durnych ruchów transferowych musi zrobić "genialny" Jacuś B. aby wreszcie definitywnie wylecieć z naszego klubu, hmm pytanie w sumie retoryczne, bo czas nam wkrótce pokaże.

Póki co powtórzę, że jedyną szansą dla Wisły jest powrót na poprzednią ścieżkę której symbolem był Valckx. Tak jak przed rundą wiosenną 2011 roku, 5 niezłych transferów Stana i MP zdobyte.. czyli kasa na transfery i profesjonalizm, bo sama kasa przy J.B. i niezatapialnym Zdzichu K. to pieniądze wyrzucone w błoto .. , cóż ..pozostaje poczekać na zmiany, tak personalne, jak i w podejściu do naszego klubu ze strony samego bosa.
Odpowiedz cytując