Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26239
Stary 21.09.2012, 13:39
kuczmen napisał(a):Wyświetl post
Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje
Najlepiej zapytaj na forum fanów Amiki POZnan ....... a tak poważnie, to ja mam właśnie amikę, z płytą ceramiczną. Do kuchenek z płytą indukcyjną chyba trzeba mieć specjalne gary, które tanie nie są...
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując