kuczmen napisał(a):

|
Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje
|
Najlepiej zapytaj na forum fanów Amiki POZnan

....... a tak poważnie, to ja mam właśnie amikę, z płytą ceramiczną. Do kuchenek z płytą indukcyjną chyba trzeba mieć specjalne gary, które tanie nie są...