Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14458
Stary 21.09.2012, 12:36
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
tego też polecałem kiedyś, teraz jest wolny http://www.transfermarkt.de/de/spas-...er_124869.html
Dlaczego Delev jest ciągle wolny? Bo jego menago upadł na łeb i żąda 35k euro miesięcznie (420 tysięcy euro rocznie! Więcej niż Garguła czy Jaliens + oczywiście podatki) i nikt mu nie chce dać takiej kasy.

http://bulgarska.pl/czy-kolejorz-kup...aedd652b010000
Cytat:
Dowiedzieliśmy się, że właśnie z powodów finansowych bardzo szybko skończyły się negocjacje ze Spasem Delewem. Bułgar był przymierzany do Wisły. "Biała Gwiazda" nie była jednak w stanie zapłacić CSKA Sofia miliona euro. Ostatecznie Delew wylądował w Mersin Idmanyurdu. Turcy wyłożyli potrzebną sumę, podpisali kontrakt na 4,5 roku, piłkarz miał zarabiać 30 tysięcy euro. Po kilku miesiącach Delew przeżywał podobne problemy jak Paweł Brożek w Trabzonsporze.
Teraz jest wolnym zawodnikiem, ale jego menedżer zażądał 35 tysięcy euro miesięcznie netto. Z Turcji oraz Bułgarii zaczęły tymczasem docierać informacje o jego trudnym charakterze i Lech ostatecznie przestał się nim interesować.
Ostatnio edytowane przez riv : 21.09.2012 o godz. 12:38.

Odpowiedz cytując