Arapaho napisał(a):

|
Ty poważnie wierzysz w Związek Socjalistycznych Republik Europejskich? Myślałem że przynajmniej Polacy wiedzą czym to się to kończy i potrafią się uczyć na WŁASNYCH błędach. A tu widzę że niektórzy są niereformowalni.Żal.Być może po prostu nam trzeba co jakiś czas przetrzepać konkretnie tyłek wtedy niektórzy sie budza.
|
Daj spokój. Niestety, ale jest w Naszym Kraju pewna część osób, którym obojętne jest to jakim językiem będą się posługiwać ich dzieci, jakiej Historii będą się uczyć, jaki Hymn śpiewać i pod jakiego koloru flagą (dla nich może być nawet tęczowa). Mogą żyć pod carem czy cysorzem - nieważne, najistotniejsze dla nich żeby się nażreć, nachapać, ustawić przy tych rządach. W Boga i tak nie wierzą (choć czasami jeszcze próbują stwarzać pozory) więc Wiara i Kultura także jest im obojętna. Zawsze tego typu ludzie byli i niestety będą, miejmy jednak nadzieję, że pozostaną na zawsze marginesem.