Ale zdajesz sobie sprawe z tego ze twoj post to takze
zwykla opinia, a nie fachowa analiza?
Duzo ogolnikow, duzo uproszczen i manipulacji.
Na przyklad;
Cytat:
|
Jak Unii nie było, to większość krajów miało kilkuprocentowy wzrost gospodarczy.
|
To jest akapit na dluzsza rozmowe na ktora nie mam czasu, ale zwroce Ci uwage na dwie rzeczy;
- Unia Europejska nie powstala w 2008 roku
- Niemcy kiedys rozwijaly sie bardzo szybko, dzis juz nie... Japonia kiedys rozwijala sie bardzo szybko, dzis juz nie... Niemcy maja dlugi... Japonia ma dlugi... UE nie jest wspolnym mianownikiem... ot, upraszczasz
Albo;
Cytat:
|
wmawianie ludziom że ślimak to ryba czyli że pedał czy inny transwestyta jest zdrowy psychicznie, że tatuś+tatuś+dziecko to normalna rodzina
|
- to jes twoja opinia a nie fakt; opinie sa subiektywne
- mylisz syna z ojcem
-----------------------------------
I tak dalej, i tym podobne.