Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19280
Stary 20.09.2012, 23:33
Debilizmem mozna nazwac uproszczanie bardzo skomplikowanych zagadnien do dwoch zdan z serii; "lemingi, oszolomy, IV Reich"...

Zeby wypunktowac to trzeba podac argumenty, panowie powyzej jedyne co zrobili, to wyrazili wlasna opinie, nie argumentujac zreszta owej opinii. Ja niejako zrobilem to samo, wiec nie wiem o jakim "punktowaniu" piszesz. Nie ma czego punktowac (nie podalem powaznych argumentow), nie ma czym punktowac (nie podali powaznych kontrargumentow).

-------------------------------

Alez ja sie zgadzam co do tego ze duzy procent kazdego spoleczenstwa to tzw. "masa". Tyle ze, nie rozumiem na jakiej podstawie ktos moze twierdzic ze eurosceptyk jest mniejsza masa niz euroentuzjasta.
Sa oszolomami (masa) bo nie mysla taka jak ja? To infantylne.

------------------------------

O jakiej racji sprzed 10 lat gadasz chlopie? Kryzys jest swiatowy a nie europejski. Bywa. W 1929 roku UE nie bylo, a kryzys byl i do tego wiekszy. W 1973 roku integracja europejska byla duzo slabsza, a... kryzys tez byl. Japonia w UE nie jest i nie byla, a cala dekada lat 90 to japonska stagnacja gospodarcza.

------------------------------
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 20.09.2012 o godz. 23:40.