palikot napisał(a):

|
Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?
|
Fakt, coraz ciężej kupić coś normalnego. Żarówkę "normalna" jeszcze nie dawno widziałem prawie wszędzie ale jedynie do 40 W, rozporządzenie zakazuje produkcji i importu ale chyba nie sprzedaży, więc coś jeszcze powinno być, choćby jak w moim osiedlowym Lewiatanie. Swego czasu były chińskie i ukraińskie 100 ale teraz nie widziałem. Widziałem na Alledrogo i podobno w supermarketach ale pod nazwą... ogrzewacze, grzejniki itp.