Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7840
Stary 20.09.2012, 20:58
Ciekawe, czy byłaby możliwość zorganizowania następnego meczu pucharowego na stadionie Wisły. Sądzę, że jakieś 10 tys. kibiców by przyszło, ja na pewno. Przecież to co robią nasi oldboje to promocja piłki w czystej postaci.
rrr
Odpowiedz cytując