Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19274
Stary 20.09.2012, 20:00
Był w Rzepie kilka miesięcy temu artykuł bardzo konkretny - rozmowa z jednym z największych importerów kawy w Polsce.

Tematem rozmowy między innymi czemu w Krakowie na Rynku płaci się więcej za kawę niż w większości stolic europejskich. Według właścicieli lokali u nas się płaci za "klimat"

W Zurichu (nota bene chyba najdroższe miasto w Europie) w tym roku płaciłem za kawę 4 franole czyli jakieś 12-14 zeta - już nie muszę chyba porównywać nas do Szwajcarii


EDIT: ja piszę o normalnych lokalach - żadne właśnie sieciówki
Ostatnio edytowane przez Kocur : 20.09.2012 o godz. 20:10.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE