Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7839
Stary 20.09.2012, 19:55
Tak mnie coś tknęło ... sprawdzałem news o oldboyach i zobaczyłem skład :
Wisła wystąpiła w składzie: Primel - Nawrocki (46 min - Bednarz), Cleber, Jop, Musiał - Kowalik (73 min - Motyka), Marzec, Bukalski, Kulawik (75 min - Zalewski) - Janik - Kuźba (90 Szymkowiak).

Cleber ? a on nie miał powrócić na stałe do Brazylii ? nie wiem może akurat był w Polsce to zagrał, ale i tak dziwne.
Odpowiedz cytując