Lukasz zgarniam 200pkt pod względem punktów , miejsca w tabeli i gonienia czołówki to bliżej Wiśle do Realu .Natomiast pod wzgledem najgorszego falstartu od lat to bliżej Wiśle do Liverpoolu. A co do transferów najlepszych zawodników to znajdzie sie kilka dobrych zawodników którzy odeszli za grosze czyli kilka milionów zarówno w Liverpoolu jak i Realu.Co do problemów finansowych to każdy klub ma mniesze lub większe problemy finansowe.Propo wychowanków to w Realu gra kilku wychowanków zarówno w pucharach jak i w lidze.Aczkolwiek co do Rangers to jest róznica Wisła gra w najwyższej klasie rozgrywkowej a Rangers w najniższej. Zresztą Wisła na pewno nie skończy jak Rangers tam było całkiem inna sytuacja która doprowadziła do spadku i upadku Rangers więc twoje porównanie Wisły i Rangers nie ma sensu