Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4004
Stary 20.09.2012, 19:53
Lukasz zgarniam 200pkt pod względem punktów , miejsca w tabeli i gonienia czołówki to bliżej Wiśle do Realu .Natomiast pod wzgledem najgorszego falstartu od lat to bliżej Wiśle do Liverpoolu. A co do transferów najlepszych zawodników to znajdzie sie kilka dobrych zawodników którzy odeszli za grosze czyli kilka milionów zarówno w Liverpoolu jak i Realu.Co do problemów finansowych to każdy klub ma mniesze lub większe problemy finansowe.Propo wychowanków to w Realu gra kilku wychowanków zarówno w pucharach jak i w lidze.Aczkolwiek co do Rangers to jest róznica Wisła gra w najwyższej klasie rozgrywkowej a Rangers w najniższej. Zresztą Wisła na pewno nie skończy jak Rangers tam było całkiem inna sytuacja która doprowadziła do spadku i upadku Rangers więc twoje porównanie Wisły i Rangers nie ma sensu
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 20.09.2012 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując