|
najzabawniejsze w tym wszystkim jest fakt, że strach przed utratą zdolnej wytrenowanej w akademii młodzieży powodował, że... przepłacaliśmy za zagraniczny jak i krajowy szrot... efekt jest taki, że ani nie mamy swiezej młodej wislackiej krwi (z porządnej akademii), ani porządnych zagranicznych czy krajowych transferów bo... własnie źródełko z kasą wysycha... KONCEPCJA godna mistrza! BRAWO!!!!
Jednoczesnie liczę, że obecna sytuacja da do myślenia zarządzajacym i oczyści sytuację... Może w końcu powstanie jakaś spójna, racjonalna koncepcja rozwoju klubu na lata...
|