Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
26228
20.09.2012, 18:03
Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen