Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19266
Stary 20.09.2012, 17:10
Arapho, ty widzisz szklanke w polowie pusta, ja w polowie pelna. 80 czy 90 lat temu przy problemach gospodarczych, chaos polityczny czy skrajnie prawicowi mesjasze to byl niemal ze chleb powszedni. W Europie narodow...

Teraz, w europie okupowanej przez ta paskuda UE, sondaze sa brzydkie Niezle, 4 lata kryzysu i taki efekt.
Spieszcie sie eurosceptycy wszystkich krajow, spieszcze sie! Skonczy sie kryzys i znowu trzeba bedzie czekac 30 lat na swoja szanse


Pablo84, a to twoj argument przeciw Federacji Europejskiej? Niezle.