http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...go_jezyka.html
Dla mnie Probierz może prowadzić ŁKS'y, Arisy, Jagiellonie ale nie większe kluby, w takich małych klubikach właśnie nie ma indywidualności, i pomyśleć że przez głupie ustawienie Izraelczyka na boku zespół traci pewnie 40 czy nawet 50%