Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22288
Stary 20.09.2012, 15:09
Dla mnie w Rosji i na Ukrainie(4 TOP) gracze jadą zarobić, jeżeli już to tylko na zachód, w Belgii poziom jest słaby, poprostu dlatego że kluby wszystkich młodych rgaczy sprzedają, ale pewnie nadejdzie czas kiedy Jupiler Legaue może nawet doskoczy Bundeslidze ale na razie na to się nie zanosi. W Polskiej lidze najwięcej tracą Lech, Wisła, Lech które mają naprawdę dobry skład pod względem technicznym, ale nasza ekstraklasa jest tak (s)kopana że trudno czasem nawet dostać się do LE czy LM, ba stwierdziłbym nawet że w innej lidze spokojnie by sbie poradziły jak pisze @Sartre, pewnie na dole ale jednak
Ostatnio edytowane przez syryls : 20.09.2012 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując